O mnie


      Jestem niezależnym ekspertem kredytowym, z bogatym doświadczeniem na rynku kredytów hipotecznych i gotówkowych. Celem mojej pracy jest uzyskanie dla moich klientów najtańszych kredytów dostępnych w bankach. MOJA POMOC JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

      Jako moi klienci mają Państwo dostęp do ofert wszystkich banków działających na terenie kraju, nie współpracuję z żadnymi innymi firmami działającymi w branży finansowej poza bankami. Moim atutem jest wieloletnia praca na rynku bankowości hipotecznej – jestem na nim aktywny nieprzerwanie już od 7 lat, gromadząc w tym czasie wiedzę pozwalającą mi na fachową, kompleksową obsługę w zakresie pozyskania finansowania.

      Jestem niezależny od jakichkolwiek podmiotów oraz kapitału zewnętrznego – dzięki temu mogę podejmować w pełni autonomiczne decyzje i proponować swoim klientom wyłącznie dobre, sprawdzone i korzystne dla nich rozwiązania finansowe.

      Mam do dyspozycji cały wachlarz narzędzi finansowych pozwalających na dokonanie każdorazowo indywidualnej analizy sytuacji finansowej klienta – dzięki temu mogę dostosować ofertę kredytową do możliwości i potrzeb każdego z moich klientów. Działam fachowo i rzetelnie, w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Stawiam na długofalowe relacje z moimi klientami. MOJA POMOC JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

Zapraszam do kontaktu,

podpis_2